Smoczki LOVI – alternatywa dla smoczków tradycyjnych

Wielu rodziców ma problemy z dobraniem dobrego smoczka dla swoich dzieci. Wiele dzieci odrzuca i nie chce ich po prostu ssać. Rodzice są zdesperowani, gdyż tracą wtedy jeden ze skuteczniejszych sposobów na uspokojenie dziecka. Warto jednak dobrze się rozejrzeć po sklepach z artykułami dla dzieci i poszukać. Marką smoczków wartą wypróbowania jest LOVI.

LOVI – smoczki polecane przez wielu rodziców

Smoczki tej marki chwali sobie wielu rodziców. Są one bardziej lubiane przez dzieci niż tradycyjne smoczki. A dzieje się tak głównie dlatego, że smoczki LOVI mają bardzo nietypowy kształt, a i materiał, z jakiego są wykonane, został starannie dobrany. To, co je wyróżnia wśród smoczków dla niemowląt to to, że produkowane przez LOVI smoczki mają kształt brodawki kobiecej piersi, a dodatkowo są zaopatrzone w wypustki imitujące kanaliki laktacyjne. W ten sposób dziecku wydaje się, że wciąż ssie pierś matki.

LOVI – smoczek dynamiczny

Innym atutem, jakim charakteryzują się przeznaczone dla niemowląt smoczki LOVI jest materiał, z jakiego są wykonane. Jest to specjalny silikon, który łatwo poddaje się ruchom ust i języka dziecka i dlatego smoczki te nazywane są dynamicznymi. Dzieci łatwiej akceptują obecność takich miękkich smoczków w buzi.