Butelki dr Brown przyjazne dla niemowląt

Rodzicom bardzo zależy na tym, aby zminimalizować występowanie wzdęć u dzieci. Najczęstszym powodem ich pojawiania się jest dostawanie się do układu pokarmowego dziecka pęcherzyków powietrza. Dochodzi do tego najczęściej w trakcie jedzenia. U dzieci, które karmione są już butelką, można to zjawisko zminimalizować poprzez używanie specjalnych butelek firmy dr Brown.

Butelki dr Brown dla redukcji wzdęć u niemowląt

Butelki te zostały skonstruowane tak, aby zminimalizować prawdopodobieństwo połykania przez dziecko powietrza podczas jedzenia. Służy temu specjalnie zaprojektowany smoczek, który uniemożliwia występowanie tego zjawiska, jednocześnie dozując odpowiednie ilości pokarmu. Ponadto, butelka dr Brown posiada systemy odpowietrzające, które pomagają w karmieniu.

Butelki dr Brown wygodne także dla rodziców

Butelki te mają kształt, który powoduje, że są one wygodne do trzymania. Ponadto niemowlęce butelki dr Brown dostępne są w wielu rozmiarach dzięki czemu można dopasować je do potrzeb dziecka. Aby ułatwić rodzicom korzystanie, produkowana przez firmę dr Brown butelka dla niemowlaka ma duży otwór, przez który łatwo jest nalewać pokarm. W razie potrzeby, bez problemu można dokupić zapasowe smoczki.